Sprawozdanie z Rady Szkoły 29.05.2012r

Posiedzenie rady szkoły na Startowej rozpoczęła Maja Ryszkowska. Poruszyliśmy powracający temat pikniku końcowo rocznego, który będzie nagrywany przez Maćka Nęckiego.  Na radzie wypłynęły najnowsze pomysły takie jak:

• Pokaz hobby „Druga strona mnie”
  • Stragany z pracami plastycznymi naszych uczniów
  • Pięciobój dla młodszych dzieci

Padł też pomysł ( który prawdopodobnie będzie zrealizowany ) dotyczący jedzenia. Zostało ustalone, że stoły będą podzielone na: uczniowski, nauczycielski i rodzicielski. Każdy kto posiada zamiłowanie do kuchni będzie mógł przynieść potrawę.  Gustujący w przygotowywaniu słodyczy będą mogli wziąć udział w konkursie deserów.

Na pikniku odbędzie się również aukcja i loteria. Zbiórka rzeczy na obie atrakcje u pana Artura do 20.06.

Prosimy również o przynoszenie ubrań, kosmetyków i biżuterii w dobrym stanie. Zbiórka również u pana Artura. Wszystkie rzeczy zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Następna rada odbędzie się 14.06 o godzinie 16:10.