Zbiórka elektrośmieci

viewerW dniach od 23 września do 10 października w naszej szkole odbędzie się ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI. Można przywozić zepsuty sprzęt, zarówno ten mały jak i duży, swój jak i od znajomych. Teraz możemy wspólnie zadbać o środowisko i nasze zdrowie. Nawiązaliśmy współpracę z organizacją Altereko, która nieodpłatnie odbierze od nas cały zebrany asortyment. Prosimy o ich przywożenie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 (lub później po wcześniejszym ustaleniu).

Od dziś przyłączamy się do szkół współpracujących z Organizacją Odzysku S.A. Reba. Będziemy zbierać zużyte BATERIE I AKUMULATORY. Mała guzikowa bateria srebrowa może skazić aż 1 m3 gleby i zatruć 400 litrów wody. Zapraszamy do przekazywania zużytych baterii oraz akumulatorów, które nieodpłatnie, w ramach zawartej umowy będzie odbierać wyżej wspomniana Organizacja.

Od 4 września, w naszej szkole rozpoczęła się akcja ZBIERAMY ZAKRĘTKI. Zbierając zakrętki dbamy o środowisko oraz pomagamy innym ludziom. W tym roku szkolnym zbieramy zakrętki na pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego. Liczymy na Państwa pomoc i wsparcie.