Bezpłatne warsztaty literackie na Startowej!

Bezpłatne warsztaty literackie„JEŚLI DADZĄ CI PAPIER W LINIE, PISZ W POPRZEK”
Juan Ramon Jimenez

Społeczne Gimnazjum „Startowa” ogłasza nabór na bezpłatne warsztaty literackie „daj mi słowo”

dla uczniów warszawskich szkół podstawowych klas IV-VI, prowadzone przez Annę Piwkowską, pisarkę, poetkę, nauczycielkę języka polskiego, autorkę m.in. książki dla młodzieży „Franciszka”.

1. Aby zapisać się na nasze bezpłatne warsztaty literackie, należy nadesłać do 15 listopada 2014 roku zestaw 3 wierszy lub opowiadanie (do 3 stron maszynopisu) opatrzone imieniem, nazwiskiem, wiekiem, adresem szkoły, telefonem oraz mailem. Adres: Społeczne Gimnazjum „Startowa”, ul. Startowa 9;
    02-248 Warszawa.
  2. Z nadesłanych prac komisja wyłoni i zakwalifikuje grupę osób, które będą mogły wziąć udział w naszych warsztatach. Osoby te zostaną powiadomione indywidualnie, a także ich nazwiska znajdą się na naszej stronie www.startowa.edu.pl
  3. Przewidujemy 8 spotkań (od grudnia) co dwa tygodnie o godzinie 16.00 (lub wcześniej – terminy do ustalenia) w naszej szkole. Społeczne Gimnazjum „STARTOWA”, ul.Startowa 9. (Ochota).
  4. Warsztaty będzie prowadziła: Anna Piwkowska, poetka, pisarka, nauczycielka języka polskiego .
  5. Bezpłatne warsztaty literackie mają na celu wprowadzenie w świat poezji, prozy, malarstwa i muzyki oraz stworzenie kilku wierszy, opowiadania, baśni, reportażu lub sztuki teatralnej.
  6. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni. Laureaci nagrody I, II i III będą mogli, ponadto, zostać przyjęci do naszego gimnazjum bez egzaminu.
  7. Wszelkie pytania prosimy nadsyłać na adres mailowy: aniapiwkowska@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do twórczej zabawy!

Zdjęcie: [1]